O nas

O NAS

Jesteśmy firmą z dużym doświadczeniem – Garden Designers istnieje nieprzerwanie od 2008 r. W swojej działalności pełnimy rolę generalnego wykonawcy przy robotach budowlanych a także projektowych związanych z zagospodarowaniem terenów w tym skwerów, parków i innych terenów rekreacyjnych. Równolegle realizujemy roboty komunalne przy utrzymaniu zieleni, dróg klasy L i dróg szybkiego ruchu.

Posiadamy wysokiej jakości sprzęt oraz najlepszych fachowców, którzy mają duże doświadczenie zawodowe. Zrealizowaliśmy setki zleceń na dziesiątki milionów złotych, dotyczących projektów oraz wykonania: placów zabaw, parków, skwerów, placów rekreacyjnych. Wśród naszych realizacji jest m.in. rewaloryzacja Ogrodu Saskiego w Lublinie i budowa parku w Starych Babicach.

Zajmujemy się także letnim i zimowym utrzymaniem dróg oraz chodników w Lublinie.

Prowadzimy działalność na terenie całej Polski.

ZESPÓŁ

Kadra zarządzająca

Mirosław Derkacz

Założyciel firmy, współwłaściciel. Architekt krajobrazu
z wykształcenia i pasji. Dąży do ciągłego rozwoju firmy poszerzając jej działalność o kolejne
gałęzie architektury krajobrazu.

Małgorzata Jordan- Szykuła

Dyrektor firmy, architekt krajobrazu z uprawnieniami do prac restauratorskich na zabytkach architektury krajobrazu. Przez lata pełniła funkcję kierownika budowy ucząc się zarządzania procesem budowlanym i poznając fach od „kuchni”. 

Dorota Ławrynowicz

Koordynator ds. Inwestycji

 

Karolina Pintal

Kierownik biura. Świetnie zorganizowany fachowiec, doskonale znajdujący wspólny język z kontrahentami oraz pracownikami.

Adriana Ciecieląg

Koordynator ds. Inwestycji, Architekt krajobrazu. Specjalizuje się w realizacjach dużych projektów inwestycyjnych. Stawia wysoką poprzeczkę sobie i innym, realizując swoje zamierzenia.

Damian Kozieł

Architekt krajobrazu z pasji, kierownik budowy. Specjalizuje się w budowie placów zabaw, nawierzchniach i małej architekturze. Poznał fach od podszewki przechodząc przez wszystkie szczeble w firmie.

Kamila Buczyńska

Architekt. Specjalista ds. projektowania. Posiada doświadczenie przy sporządzaniu projektów branży architektonicznej oraz z zakresu architektury krajobrazu. Koordynator wielobranżowych procesów projektowych.

Ernest Szczepaniuk

Kierownik Robót KomunalnychDorota Ozimek

Specjalista ds. Zamówień

Agnieszka Grondkowska

Specjalista ds. Zamówień

Tomasz Kosior

Kierownik Budowy

Piotr Ziembacz

Kierownik Robót

Radosław Cichocki

Kierownik Budowy
 
 
 
 

© 2020 Garden Designers | Designed by WeniX – Projektowanie stron internetowych